• 0541 371 07 09
  • info@gebzeevdenevenakliyat.com.tr

Yahyakaptan evden eve nakliyat

Yahyakaptan evden eve nakliyat

Kurumsal firmamız yılların verdiği tecrübeyle bu sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.Kalifiye elemanlarımızla güler yüzlü hizmet anlayışımızla ve her bütçeye uygun taşıma imkanlarımız sayesinde hizmet verdiğimiz bölgede en çok tercih edilen firma olmamızda başrol oynamaktadır. Taşıma hizmetine başlamadan önce eşyalarınız deneyimli expertimiz tarafından görülüp değerlendirilir. Karşılıklı anlaşmalar sağlandıktan sonra taşıma sözleşmesi imzalanır.Expertimiz tarafından incelenen eşyaların ne kadar ambalaj malzemesi gerektirdiğine karar verilir ve taşıma için gelecek olan aracın boyutuna karar verir.Geniş araç filomuz sayesinde 1+1 2+1 3+1 4+1 dairelerinize uygun araç belirlenir.

Kapalı kasa olan araçlarımızın içerisi özel yapım suntalıdır ve Avrupa standartlarında taşıma işlermleri için uygundur. Firmamız daima A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Taşımaya ambaljlama işlemi öncelikli olarak başlanır. Öncelikle kırılacak eşyaların sargısı yapılır ve düzenli bir şekilde kolilere istiflenir. Deneyimli marangozlarımız sökülmesi gereken mobilya eşlarınızı söker ve ambalaj işlemini gerçekleştirir. Aynı şekilde beyaz eşyalarınız sökülür ve havalı patpatlarla sargısı yapılır. Tüm ambalaj işlemleri bittikten sonra deneyimli elemanlarımızla taşıma işlemlerine başlanır.

Büyük dikkat ve özen gerektiren taşıma işlemleri başarıyla gerçekleştirildikten sonra eşyalarınız araca istiflenir. Gideceğiniz adreste düzenli bir şekilde yerleştirilen eşyalarınızın monte işlemleri sizin belirlediğiniz bölgeye uzman marangozlarımız tarafından monte edilir. Çok zahmetli ve zorlu gibi görünen taşıma işlemi alanında uzman elemanlarımız ve yıllardır edindiğimiz tecrübeyle sizler için zahmet olmaktan çıkıyor ve size sadece kahvenizi yudumlamak kalıyor. Sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçin…

admin

Mesajınızı bırakın

Ekintaş-Tıkla Ara