• 0541 371 07 09
  • info@gebzeevdenevenakliyat.com.tr

Sigortalı Evden eve Nakliyat

Sigortalı Evden eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti sunan nakliye şirketleri ele alındığında, insanlarda bu firmalara karşı bir güvensizlik olduğunu kimse inkar edemez herhalde. Tek hücreli hızında üreyen ve sayıları sürekli artan kaliteli hizmet anlayışından yoksun sözde nakliye şirketlerinden dolayı, birçok nakliye şirketi de sayısız itham altında kalmaktadır. Bu tarz firmalar başta K1 ve K2 yetki belgeleri olmak üzere, nakliye hizmetini gerektiği şekilde yerine getirdiklerini gösteren hiçbir belgeye sahip olmadıkları gibi, nakledilecek eşyaları da karga – tulumba taşıyarak, müşterilerin tüm nakliye şirketleri ile ilgili kötü düşünmelerine neden olmaktadır.
www.gebzeevdenevenakliyat.com.tr ise nakliyatta güvenin adresi olarak sizlere hizmet veren bir nakliyat sitesidir.

Evden eve nakliyat başta olmak üzere, kara, deniz ve hava yolları ile de nakil işlemleri gerçekleştiren firmamız, bu konuda sayısız referansa sahip olmasının yanı sıra, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti açısından da güvenin merkezi konumunda…
Birçok nakliye şirketinin fiyat politikası dikkate alındığında ise nakliyat işleri için talep edilen ücretlerin olması gerekenin çok altında olduğu da dikkat çeken bir diğer husus. Aslında hizmet kalitesinin düşük olmasının da en temel nedeni bu… Çünkü müşteriler, uygun fiyat ararken kaliteden ödün veriyor ister istemez… Bu da, nakliyat firmalarının mantar gibi üremelerine neden oluyor ve ücretler de düştükçe düşüyor.

Firmamız ise uçuk olmayan rakamlar karşılığında, her türlü bütçeye hitap eden ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerimize nakliye hizmeti sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat arıyorsanız; güvenin adresi  olmanız gereken yerdir.

admin

Mesajınızı bırakın

Ekintaş-Tıkla Ara