• 0541 371 07 09
  • info@gebzeevdenevenakliyat.com.tr

Ev Ofis-Büro Taşımacılığı

Ev Ofis-Büro Taşımacılığı

BİZİ ARAYIN 0 541  371 07 09

Ofis-Büro taşıma işlemi özel önem arz eden işlerden bir tanesidir. Ofis-Büro taşımacılığı yapılmadan önce eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.

Eşyalarınızın özenli bir şekilde paketleme işlemi yapılarak taşınacak haline getirilmesi için işinin ehli kalifiye elemanlar aracılığıyla Avrupa standartlarında kullanılmakta olan en doğru ve kalitedeki sargı malzemeleri kullanarak paketleme işlemi gerçekleştirilip taşıma işlemine başlanılır. Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm dosya ve klasörler özel ambalajlarla paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Monte ve Demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından itina ile yapılır. Kaliteli bir şekilde paketleme işlemi tamamlanan eşyalarınız itina ile araçlarımıza yerleştirilerek taşınacak yere zamanında ulaşımı gerçekleştirilip sizlere hızlı bir şekilde taşıma işleminin bitimi sağlanır. Böylelikle sizin de yeni yerinize çabucak yerleşmeniz sağlanarak işlerinize devam edebilmeniz amaçlanmaktadır. En doğru ve kaliteli hizmeti sunmaktan çekinmeyen firmamız sizlere hızın ve güvenin ayrıcalığını yaşatmak için faaliyetlerine ivedi bir şekilde devam etmektedir.

Kaliteli ve güvenli bir taşıma işlemini herkesin hakettiğine inanan firmamız uygun fiyat fırsatlarıyla sizlerin bir telefon kadar uzağınızdadır. Siz de bu ayrıcalıklı dünyadan uygun fiyatlarla yararlanmak isterseniz bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilir ayrıcalıklı dünyanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın

Ekintaş-Tıkla Ara