• 0541 371 07 09
  • info@gebzeevdenevenakliyat.com.tr

Gebze Nakliyecileri

Gebze Nakliyecileri

Uzman ve deneyimleri ile sektöre yön veren ekiplerimiz ile taşımacılık konusunda sizlere üstün kalitede hizmetler sunmaktayız. Profosyonel ekiplerimiz ile eşyalarınızın güven ve dikkat içinde yeni adreslerine ulaşmalarını sağlamak amacı ile çalışmalarımızı sürekli güncel olarak tutmaktayız. Öncelikli hedeflerimiz arasında sektöre yön vererek en iyi hizmeti kesinlikle alacağınız firma olmaktır. Uzmanlaşmış ekiplerimiz her türlü ambalaj malzemelerinin nasıl ve be şekilde kullanılacağı konusunda sizlere kaliteli bir biçimde hizmetler sunarak asıl sektörü olan gebze nakliyecileri konusunda ayrıntıları sunabilmektir.

Gebze sınırları içerisinde hizmet verirken bir yandan da yurdun dört bir tarafına taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası nakliyat yapan araçlarımız tamam ile şehir içi nakliyat yapan kamyonlardan ayrı filoya sahiptir bu araçlar ile nakliyat hem çok hızlı hemde 2-3 kat daha fazla bulunan sargı malzemeleri sayesinde en iyi hizmet için kesinlikle en kaliteli olan tercih noktası olmuştur. Ekspertiz hizmeti firmamız ile yapacağınız nakliyat işlemlerinde kesinlikle ücretsiz ve isteğiniz doğrultusunda sizlerin belirleyeceği saat ve tarihte sizin evinizde yapılacaktır.Yapılan bu eve bakma işlemi kullanılacak araç ve malzemelerin kullanılması konusunda sizlere bilgi vermek aracı belirlemek ve aracın binaya yanaşıp güvenli ve problemsiz yüklenmesi konusunda ayrıntı verecektir.

Kısa zaman içinde sektöre damga vuran yatırımlar ile işinde dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı içinde Ekintaş Nakliyat profosyonel kadroları ile taşınmayı en ucuz ve hesaplı biçimde yaparak asıl iş kolu olan gebze nakliyat konusunda çalışmalarını yapmaktadır.

admin

Mesajınızı bırakın

Ekintaş-Tıkla Ara