• 0541 371 07 09
  • info@gebzeevdenevenakliyat.com.tr

Gebze İçi Kamyonet ile Eşya Taşıma

Gebze İçi Kamyonet ile Eşya Taşıma

Profosyonel olarak kadrosunu kurmuş ve bu kapsamda kendıni geliştiren ve tetiştiren elemanlara sahip olan şirketimiz ile yapacağınız her türlü ev eşyası veya ofis veya parsiyel taşınmlalarda büyük indirimler sunmaktayız.Gelişen teknolojinin sunduğu imkanları en üst seviyede kullanarak ülkemizde fark yaratacak kalitede çalışmalar ile örnek ve taklit edilen bir kurum olarak sektöre yön vermeye devam etmekteyiz.

İşimizde olan üstün hizmet anlayışı ve kaliteden yana politikalarımız ile çalışmalarımıza şekil verirken uzmanlığımızı her geçen gün biraz daha artırarak siz değerli vatandaşlarımıza göstermekteyiz.Ev eşyaslarının paketlenmesi yani havalı pat pat dediğimiz ve eşyalarınıza herhangi bir çartpmaya karşı hasarını en aza indirecek bir çok uygulamamız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz ve eşyalarınızın garanti altında olmasını sağladığımız bir çok sigorta şirketi bulunmakta ve en önemlisi onlarında bizlerin iyi olmamız için sundukları ayrıcalıklı hizmetleri yapmaktayız. Kısa zaman içinde taşınmayı planlamakta ve en önemli seçim olan iyi bir firma ile tanışma ve taşınma amacında iseniz sizlere çok yakın olarak çalışmalar yapmakta ve eşyalarınızın sıfır hasara yakın biçimde gebze içi kamyonet ile eşya taşınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli ve ilkeli olan anlayışımız müşteri istek öneri ve taleplerini en ön planda tutacak şekilde işimizi yapıyor ve amacımız olan hizmet kalitemizden taviz vermeden çalışmalarımızı yapmaktayız.Sizlere bir telefon uzaklıkta hizmet vermenın gururu ve övüncü ile çalışmlarımızı şekillendirmekteyiz. İyi Düşünün iyi taşının cümlesini aklınızdan çıkarmadan kaliteli bir firma ile anlaşarak ev eşyalarınızı taşıtınız.

admin

Mesajınızı bırakın

Ekintaş-Tıkla Ara