• 0541 371 07 09
  • info@gebzeevdenevenakliyat.com.tr

Gebze Evden Eve Taşımacılık

Gebze Evden Eve Taşımacılık

Evden eve garantili biçimde ev ve ofis nakliyesi konusunda profosyonel olduğu kadar da müşterilerine önem veren şirketimiz aracılığı ile tasınırken kazançlı çıkmak için sizlere bir telefon uzaklıktan hizmetler vermekteyiz.Önemli olan şirketmiz de en güzel hizmeti kesinlikle sizin istek ve önerilerinizi dikkate alarak yapmaktır.2018 Yılı politikamızda dahada artırarak alan içindeki yatırımlarımızı büyümeyi ve hızlı bir şekilde avrupa devletlerinde olan koşulsuz müşteri memnuniyetini Gebze standartlarına kavuşturma amacı gütmekteyiz.

Polis Asker ve her türlü kamu personelinin yapacağı nakliyat ve taşımacılık işlemlerinde büyük indirimler yapmaya hazır olarak bulunmaktayız. öncelikli olarak hedeflerimiz arasında profosyonel ve uzman kadromuzun ışığında gebze ev taşımacılık alanında en güzel alan adına sahip web adresimizi geliştirmek bulunmaktadır.

Ambalajlamanın nasıl ve hangi boyutta yapıldığı konusunda da ayrı bir öneme sahip politikalarımızın ışığında yıllardır hizmet vermekteyiz ve vermeye devam edeceğiz. Ev taşma alanında yatırımlarımız hiç hız kesmeden sorunsuz ve ilkeli biçimde devam etmekte olup her geçen gün büyümekte ve gelişmekteyiz.Koltuk ve mobilyalarınız çift ambalaj sistemi ile sarılırken evinizdeki tüm malzemelerin yeni adreslerine sorunsuz biçimde ulaşacağından emin kendinize güveniniz tam ve her fırsatta da firmamızı en yakın dostlarınıza tavsiye etmekten lütfen çekinmeyiniz.

EKİNTAŞ Evden eve Kurumsal Nakliyat ,

0262 654 04 09 Pbx 24 Saat

admin

Mesajınızı bırakın

Ekintaş-Tıkla Ara