• 0541 371 07 09
  • info@gebzeevdenevenakliyat.com.tr

Gebze Ev Taşıma Firmaları

Gebze Ev Taşıma Firmaları

Evden eve nakliyat işlerinde itimat esastır. Birçok nakliye şirketi, taşıdıkları eşyalara özenli davranmamaktadır. Kimi çalışanlar taşıma işlemi esnasında sigara dahi içerken, slogan olarak “Profesyonel Hizmet” ya da “Kalite ve Deneyim Bir Arada” gibi ifadeleri kullanmaktan da çekinmemektedir. Bu durumu gören müşteri de haliyle tüm nakliye şirketlerini bu şekilde tahayyül ederek itimat eksikliği yaşamaktadır.
Öte yandan kimi nakliye şirketleri de ücret tarifesi itibarıyla kabarık olmasına karşın kaliteli hizmet sunduğundan ötürü müşterilerin ilk etapta uzak durmasını sağlasa da sonrasında alınan memnuniyetten dolayı ücreti çok da dert etmemektedirler. Aynı taşıma işlemini bir nakliyat şirketi 300 TL karşılığında yaparken, bir diğeri 1000 TL istiyorsa aradaki farkın nedenine dair iyi düşünmek gerekir. Zira belki 1000 TL isteyen firma çok ücret istiyordur fakat bu işin 300 TL’ye de yapılmayacağı aşikâr olsa gerek…

Burada önemli olan ucuza taşıma işi yapan firmanın hizmet kalitesine ne denli önem verdiği kadar, pahalı bir fiyat tarifesi uygulayan nakliye şirketinin ne de o ücreti ne kadar hak ettiğidir. Yani 300 TL karşılığı taşımak isteyen muhtemelen taşıma işine gereken önemi vermeyecek, müşterisini memnun etmeyecektir fakat 1000 TL isteyen nakliye şirketi de görevini layıkı ile yerine getirmeyebilir. Bu hususta en büyük yardımcınız, bu firmaların müşterileri olacaktır çünkü müşteri her zaman firmanın aynasıdır.

Hizmet verdiğimiz 1980 yılından beri sizlere layık olmaya devam etmek için kendimizi sürekli geliştirdik ve en iyi olmak adına çalışmalar yaptık.

admin

Mesajınızı bırakın

Ekintaş-Tıkla Ara