• 0541 371 07 09
  • info@gebzeevdenevenakliyat.com.tr

Gebze Ev Taşıma Firma Listesi

Gebze Ev Taşıma Firma Listesi

Uluslararası düzeyde yetkinliği ispatlanış ve Avrupa ülkelerinden onaylı bir biçimde hem Türkiye de hemde Türkiye dışında ülkelerde ev ve ofis nakliyesi yapabilme yetkinliğine haiz Kocaeli genelinde bu işlemleri başarı ile yerine getiren ev ve ofis taşıma işlemleri için nakliyat ve depolama alanında hizmetler vermekteyiz.  Gebze Ev Taşıma Firma Listesi Kurum olarak en uygun taşıma yöntemlerini Gebze halkı için uygulama gayretiyle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Ev eşyaların sarılıp depolanması konusunda ücretsiz olarak ekspertiz hizmetimiz sayesinde hem doğru aracın seçimi konusunda kolaylık sağlanır hemde eşyalarınızın miktarı ve araç içinde tutacağı hacim uygun bir biçimde hesaplanacağı için en iyi hizmeti alıp en uygun fiyata gebze içi ev taşıma işlemlerinden faydalanmış olacaksınız.

Şirketimiz araçlarını koronavirüs (covid 19) tedbirlerini daha pandeminin ilk başından beri ciddiye alarak uygulamaktadır. Taşınmalardan sonra yeni müşteri için hazırlık aşamasında hijyen şartları da dikkate alınarak yapılır ve bu kapsamda elemanlar bilinçli bir şekilde davranmaları açısından gerekli eğitimlere tabi tutularak daha faydalı ve daha kapsamlı bir nakliye için hem sizin hem personelimizin korunması daha işlevsel bir hale gelir. Ayrıca kurumsal açıdan her hangi bir şekilde zarar görmeden eşyaların doğru bir düzeyde paketlenerek taşınması içinde bu alınan tedbirlerin önemli bir faydası ve işlevselliği bulunmaktadır.

Ekintaş evden eve nakliyat şirketi sorunsuzlığu garanti altına almayı amaçlayarak işlemler ile başarılı bir nakliye serüveni yaşatabilmek adına sizlere gebzeevdenevenakliyat için sigortalı ve sabit fiyat garantisi ile taşıma depolama ve kurumsal hizmet sunmaktadır.

admin

Mesajınızı bırakın

Ekintaş-Tıkla Ara